AirTechnic

AIRTECHNIC MENFEZ ve HAVALANDIRMA EKİPMANLARI sektördeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur.

Her geçen yıl büyüyerek gelişen AIRTECHNIC; Hvac Ekipmanları, Menfez Grupları, Yangın ve Duman kontrol sistemleri, Damperler , Fancoil Üniteleri , Isı Geri Kazanım Cihazları, Taze Hava Fanları ve Egzost Fanları üretimi konularında yaptığı yatırımlarla Türkiye’de lider olma hedefinde ilerlerken; dış pazarda da yapmış olduğu proje satışları ile önemli ve başarılı üreticilerin başında gelmektedir. Hvac sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak 47 farklı ülkeye ihracat yapan, uluslararası alanda itibar sahibi, %100 yerli sermayeli bir Türk şirketidir.

Girişimciliği ile alanında önder, insana ve çevreye saygılı, yüksek kalite ve verimlilikte hizmette sınır tanımayan firmamız başarılı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında Fabrika, Bina, Toplu Konut, Hastane, Otel, Okul, İş Merkezi, Alışveriş Merkezi gibi birçok projeye yönelik satış öncesi ve satış sonrası hizmette sorunsuz yüzlerce projeye imza atmanın gururunu yaşamaktadır.

Hvac sektöründe üretim ve satış kapasitesi olarak 47 farklı ülkeye ihracat yapan, uluslararası alanda itibar sahibi, %100 yerli sermayeli bir Türk şirketidir.
Sektöründe Öncü
Airtechnic bir VENTES GROUP markası olup sektörde analitik, inovatif ve öncü bir firma niteliği taşımaktadır.
Kaliteli ve Güvenilir Hizmet
İş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve kullanıcılarımıza güven, saygı ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak önceliğimizdir.
Son Teknolojik Cihazlar
Airtechnic firması kendi sektöründe son teknolojik cihazlar ile iş ortaklarına, tedarikçilerine ve kullanıcılarına hizmet vermektedir.